News

22.02.21

Gin Charley's – w gronie najlepszych produktów XXXVIII certyfikacji „Doceń polskie”!

Lutowa atestacja Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego „Doceń polskie” zakończyła się dla  nas sukcesem.

czytaj więcej

Gin Charley's został pozytywnie oceniony przez członków Loży Ekspertów. Specjaliści przyznali mu najwyższe noty za smak, ale również za wygląd i stosunek jakości do ceny, tym samym wyrożniając godłem „Doceń polskie TOP PRODUKT”.

Zdobycie prestiżowego wyróżnienia to dla nas powód do zadowolenia, ale przede wszystkim niezwykle ważny komunikat dla konsumentów poszukujących sprawdzonych, polskich wyrobów i pragnących w ten sposób wspierać rodzimych producentów żywności. Znak „Doceń polskie” to także gwarancja, że mają oni do czynienia z rzetelnie sprawdzonym przez niezależnych fachowców produktem o najwyższej jakości. Lożę ekspertów tworzą bowiem specjaliści, którzy zawodowo zajmują się żywieniem i technologią żywności - ich opinii można więc zaufać

Premiery w 2021r

V.Double Pure Vodka, Calisia Amber Wódka Bursztynowa oraz Craft® Whisky 3YO  – oto trójka nowych graczy na rynku alkoholi Premium.

 

czytaj więcej

3 nowe produkty o wyjątkowej jakości.

V.Double Pure Vodka to oryginalna marka dla koneserów alkoholi najwyższej klasy, powstała z rodzinnej pasji, długiej gorzelniczej tradycji i ambitnych poszukiwań. Jej wyjątkowy charakter podkreśla najwyższa jakość użytych surowców. To ciekawe połączenie spirytusu uzyskanego z pszenicy i orkiszu, poddanego węglowo-platynowej filtracji z długim okresem leżakowania, zarówno przed, jak i po filtracji. V.Double Pure Vodka jest sygnowana pieczęcią Braci Wawrzyniaków, która symbolizuje wspólne pasje, szacunek dla rodzinnych tradycji i braterstwo w biznesie. To gwarancja nowoczesnego stylu i oryginalnego smaku,

CALISIA AMBER to doskonała, bursztynowa wódka, która wzięła swoją nazwę od starożytnego grodu Calisia (obecnego Kalisza) leżącego na trasie dawnego bursztynowego szlaku – Via Succinea, łączącego niegdyś Morze Bałtyckie z Adriatykiem. W unikalnej recepturze połączono poddany węglowo-platynowej filtracji spirytus zbożowy i krystalicznie czystą wodę z ekstraktem z bursztynu bałtyckiego słynącego ze swych zdrowotnych właściwości. CALISIA AMBER  jest sygnowana Wawrzynem – znakiem zarezerwowanym dla produktów z linii Prestige AWW.

Craft® hisky to oryginalny, craftowy produkt powstały dzięki niezwykłej fuzji szkockiego doświadczenia z talentem polskich technologów. Sięgająca roku 1814 tradycja szkockich mistrzów fachu z destylarnii Loch Lomond oraz biegłość technologów odpowiedzialnych za produkcję Polish Grain Whisky zaowocowała trunkiem nieprzeciętnym.

 

08.01.21

Calisia Amber Vodka – Alkoholowy Debiut Roku 2020 

czytaj więcej

Calisia Amber Vodka – Alkoholowy Debiut Roku 2020 

treść o przyznaniu nagrody

Ankauf